اتصالات پنوماتیک چیست؟

اتصالات پنوماتیک یکی از متداول ترین تجهیزات پنوماتیک است که برای اتصال و برقراری ارتباط بین اجزای مختلف سیستم های پنوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد. اتصالات پنوماتیکی برای استفاده بسیار راحت است و در بیشتر موارد در یک حرکت در جای مناسب قرار می گیرد. با خرید اتصالات پنوماتیک ، به زودی با پیشرفت کار و افزایش سرعت کار خواهید بود.

اتصالات پنوماتیک به دو صورت رزوه ای و فشاری بر حسب میلیمتر و اینچ و مدل شلنگ خور در سایز های مختلف موجود میباشند.

انتخاب اتصالات پنوماتیک

در انتخاب و خرید اتصال پنوماتیک نوع و سایز رزوه و سایز شلنگ خور و کیفیت و دقت ساخت و نوع و کیفیت آلیاژ بکار رفته شده در اجزای مختلف اتصالات پنوماتیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که میبایست به آنها توجه کرد.

هر یک از اتصالات پنوماتیک کاربری های متفاوتی دارند. از جمله این اتصالات می توان به اتصال مستقیم اشاره کرد که در انواع مستقیم آلن خور ، مستقیم تابلویی ، مستقیم مهره ای پلاستیکی و رابط مستقیم بین راهی در نیاز صنعت موجود میباشند.

یکی از پرکاربردترین قطعات پنوماتیکی شیر های برقی پنوماتیک می باشند. شیر برقی پنوماتیک نیز انواع مختلفی دارند که همگی آنها از جمله شیر برقی آب و دیگر مدل های آن در این فروشگاه موجود میباشد.

شرکت های متخلفی در ساخت و طراحی اتصالات پنوماتیک در سراسر دنیا فعالیت دارند که از معروفترین آنها میتوان به شرکت پنوماتیک CDC کره اشاره کرد که در ادامه به توضیحات در رابطه با این شرکت بزرگ که بهترین نوع اتصالات پنوماتیک را تولید و عرضه میکند خواهیم کرد.

درباره شرکت CDC پنوماتیک

در مورد کارخانه اتصالات پنوماتیک CDC چه می دانید؟

کارخانه اتصالات پنوماتیک CDC یک تولید کننده برجسته جهانی در زمینه اتصالات در صنایع تغذیه و آشامیدنی فعال میباشد.

محصولات اتصالات پنوماتیک CDC در کنار لوله های پلاستیکی و لوازم جانبی به علت کیفیت و خدمات در جایگاه با ارزشی در جهان قرار گرفته است. در سال ۲۰۱۲ اتصالات پنوماتیک CDC  یک کارگاه تولیدی بسیار پیشرفته را ایجاد و با تجهیزات دقیق و با سرعت تجهیز نموده است.

موقعیت شرکت در شهرک صنعتی DAEGU SECHEON  کره جنوبی باعث انعطاف پذیری بالا و مزیت رقابتی شرکت گردیده است.

در راستای برنامه توسعه مستمر شرکت ، خط تولید اتصالات فشار مایع برای  تجهیزات آب و نوشیدنی را اخیرا ایجاد نموده است ومجوز ۶۱-۵۱NSF  که بالاترین نشان استاندارد سلامت و ایمنی میباشد را کسب کرده است.
مشتریان ما باعث ادامه توسعه برنامه های شرکت اتصالات پنوماتیک CDC شده اند، ما بر خدمات و رضایت انها تمرکز نموده ایم.
فلسفه و شعار شرکت ما این است ( شریک قابل اعتماد شما ) این شعار ما را بر آن داشته که در رده محصولات صنعتی به بهترین تولید کننده و همراه بشر دوستانه در جهان تبدیل شویم.

نیاز صنعت به عنوان یک شرکت در قلب بازار لاله زار تهران ،به عنوان نماینده فروش محصولات و اتصالات پنوماتیک CDC کره آماده هرگونه خدمات شامل مشاوره رایگان و تامین تجهیرات می باشد.

دسته بندی های محصولات پنوماتیک : واحد مراقبت پنوماتیک ، شیر or & AND پنوماتیک ، شیر تخلیه سریع پنوماتیک ، صدا گیر پنوماتیک ، شیر برقی پنوماتیک ، فلو کنترل پنوماتیک ، شیر یکطرفه پنوماتیک ، جک پنوماتیک و اتصالات پنوماتیک

 

خرید اتصالات پنوماتیک CDC

فلو کنترل / کنترل جریان

بال ولو / شیر تخلیه دستی

شیر یکطرفه / صدا گیر / شیلنگ / گان هوا

کوپلینگ پنوماتیک

کاتالوگ جک های هیدرولیک

محصولات نیازصنعت

اتصالات پنوماتیک

4 thoughts on “اتصالات پنوماتیک

  1. عماد :

    سلام خسته نباشید در صورتی فیلم اموزشی در مورد اتصالات پنوماتیک دارید در سایت قرار دهید
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + پنج =