اتصالات پنوماتیک چیست؟

نماینده اتصالات پنوماتیک CDC کره یکی از متداول ترین تجهیزات پنوماتیک است که برای اتصال و برقراری ارتباط بین اجزای مختلف سیستم های پنوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد. از اتصالات پنوماتیکیبرای وصل کردن شیلنگ به تجهیز استفاده می شود که بخواهند به راحتی و سریع شیلنگ را وصل کنند.

اتصالات پنوماتیک به دو صورت رزوه ای و فشاری بر حسب میلیمتر و اینچ و مدل شلنگ خور در سایز های مختلف موجود میباشند.

انتخاب اتصالات پنوماتیک

در انتخاب و خریداتصالات پنوماتیک CDC کره نوع و سایز رزوه و سایز شلنگ خور و کیفیت ، دقت ساخت ، نوع و کیفیت آلیاژ بکار رفته شده در اجزای مختلف اتصالات پنوماتیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که میبایست به آنها توجه کرد.

هر یک از اتصالات پنوماتیک CDC کره کاربری های متفاوتی دارند. از جمله این اتصالات می توان به اتصال مستقیم اشاره کرد که در انواع مستقیم آلن خور ، مستقیم تابلویی ، مستقیم مهره ای پلاستیکی و رابط مستقیم بین راهی در نیاز صنعت موجود میباشند.

یکی از پرکاربردترین قطعات پنوماتیکی شیر های برقی پنوماتیک می باشند. شیر برقی پنوماتیک نیز انواع مختلفی دارند که همگی آنها از جمله شیر برقی آب و دیگر مدل های آن در این فروشگاه موجود میباشد.

شرکت های متخلفی در ساخت و طراحی اتصالات پنوماتیک CDC کره در سراسر دنیا فعالیت دارند که از معروفترین آنها میتوان به شرکت  اتصالات پنوماتیک CDC کره اشاره کرد که در ادامه به توضیحات در رابطه با این شرکت بزرگ که بهترین نوع اتصالات پنوماتیک را تولید و عرضه میکند خواهیم پرداخت.

خرید اتصالات پنوماتیک CDC

نماینده اتصالات پنوماتیک CDC کره

همان طور که ملاحظه میکنید اتصالات پنوماتیک CDC کامل ترین و جامع ترین اتصالات را دارد لازم به ذکر است که اتصالات پنوماتیک برند های مختلف از تنوع کمتری برخوردار هستند. به تعدادی از اتصالات پنوماتیک CDC اشاره می کنیم : اتصال مستقیم پنوماتیک PC – اتصال زانو پنوماتیک PUL – اتصال رابط شیلنگ پنوماتیک PUC –  اتصال تبدیل سایز شیلنگ PG – اتصال زانو یک سر رزوه PLV- اتصال سه راه پنوماتیک PUT

فلو کنترل / کنترل جریان

فلو کنترل پنوماتیک CDC

فلو کنترل یا شیرهای کنترل جریان برای کنترل سرعت در عملگرهای سیستم های پنوماتیک استفاده می شود که اتصالات پنوماتیک CDC  در یک سمت از این فلو کنترل قرار دارد .

فلو کنترل های پنوماتیک CDC در انواع مختلفی تولید شده که پرکاربرد ترین آنها : فلوکنترل سرجکی NSC – فلوکنترل بین راهی NSF – فلوکنترل پنوماتیک NSS-DC هستند.

بال ولو / شیر تخلیه دستی

شیرهای تخلیه دستی باد (پنوماتیک) CDC

شیرهای تخلیه باد پنوماتیک شرکت CDC در انواع مختلفی در اتصالات پنوماتیک انها وجود دارد که با توجه به نوع نصب در محل مورد نظر می توان انها را انتخاب کرد. پرکاربرد ترین این شیرها: شیر تخلیه باد HVU –  شیر تخلیه باد کشویی HSV

شیر یکطرفه / صدا گیر / شیلنگ / گان هوا

کوپلینگ پنوماتیک

درباره شرکت CDC پنوماتیک

در مورد کارخانه نماینده اتصالات پنوماتیک CDC کره چه می دانید؟

کارخانه اتصالات پنوماتیک CDC یک تولید کننده برجسته جهانی در زمینه اتصالات در صنایع تغذیه و آشامیدنی فعال میباشد.

محصولات اتصالات پنوماتیک CDC در کنار لوله های پلاستیکی و لوازم جانبی به علت کیفیت و خدمات در جایگاه با ارزشی در جهان قرار گرفته است. در سال ۲۰۱۲ اتصالات پنوماتیک CDC  یک کارگاه تولیدی بسیار پیشرفته را ایجاد و با تجهیزات دقیق و با سرعت تجهیز نموده است.

موقعیت شرکت در شهرک صنعتی DAEGU SECHEON  کره جنوبی باعث انعطاف پذیری بالا و مزیت رقابتی شرکت می باشد.

در راستای برنامه توسعه مستمر شرکت ، خط تولید اتصالات فشار مایع برای  تجهیزات آب و نوشیدنی را اخیرا ایجاد نموده است ومجوز ۶۱-۵۱NSF  که بالاترین نشان استاندارد سلامت و ایمنی میباشد را کسب کرده است.
مشتریان ما باعث ادامه توسعه برنامه های شرکت اتصالات پنوماتیک CDC شده اند، ما بر خدمات و رضایت انها تمرکز نموده ایم.
فلسفه و شعار شرکت ما این است ( شریک قابل اعتماد شما ) این شعار ما را بر آن داشته که در رده محصولات صنعتی به بهترین تولید کننده و همراه بشر دوستانه در جهان تبدیل شویم.

نیاز صنعت به عنوان یک شرکت در قلب بازار لاله زار تهران ،به عنوان نماینده فروش محصولات و اتصالات پنوماتیک CDC کره آماده هرگونه خدمات شامل مشاوره رایگان و تامین تجهیرات می باشد.

دسته بندی های محصولات پنوماتیک : واحد مراقبت پنوماتیک ، شیر or & AND پنوماتیک ، شیر تخلیه سریع پنوماتیک ، صدا گیر پنوماتیک ، شیر برقی پنوماتیک ، فلو کنترل پنوماتیک ، شیر یکطرفه پنوماتیک ، جک پنوماتیک و اتصالات پنوماتیک

 

گواهینامه و تاییدیه های شرکت CDC PNEUMATIC

 

 

اتصالات پنوماتیک

4 thoughts on “اتصالات پنوماتیک CDC

  1. عماد :

    سلام خسته نباشید در صورتی فیلم اموزشی در مورد اتصالات پنوماتیک دارید در سایت قرار دهید
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 1 =